Vánoční oběd Praha 2019

Srdečně Vás zveme na tradiční slavnostní vánoční oběd pro chudé a osamělé lidi a současně Vás prosíme o pomoc s jeho přípravou a s jeho společným prožitím. Letos se vánoční oběd v Praze uskuteční 25. 12. na dvou místech – v Arcibiskupském paláci na Hradčanském nám. a v Arcibiskupském semináři v Dejvicích (vstup z ulice Kolejní, nejbližší popisná tabule je s číslem 4). Našimi hosty budou lidé bez přístřeší, staří lidé z domovů důchodců a Romové.

Smyslem této slavnosti je, aby ti, kdo ztratili rodinu, mohli přesto zažít vánoce v rodinné atmosféře u prostřeného stolu a v krásném sále s vánoční výzdobou.

Pomoci lze více způsoby:

Přinést dárek – ideální dárek je nová věc pro muže ve věku 30-60 let, např. čepice, rukavice, ponožky, deka, spacák, karimatka, drobná elektronika (čelovka, baterka apod.)

Napéct cukroví, které lze doručit na vrátnici Arcibiskupského paláce, případně přímo na vánoční oběd 25. 12.

Finančně (2000044037/2010).

Nejvíce nám pomůžete, když přijdete osobně 25. 12. a pomůžete připravit společně s námi krásný vánoční den pro naše chudé přátele. Budeme se na Vás těšit.

Pokud nám chcete pomoci, prosíme o registraci vyplněním formuláře níže. V případě, že budete chtít registrovat více osob, prosíme o samostatnou registraci každé osoby a o uvedení jména toho, kdo registruje, do poznámky.
Děkujeme.

  Jméno (vyžadováno)

  e-mail (vyžadováno)

  Telefon

  Kdy mohu přijít

  Jak dále pomohu
  dárek předem
  cukroví
  příprava prostor
  finančně

  Jak (přes koho) jste se o vánočním obědě dozvěděli, pokud jste již na vánočním obědě byli, prosíme o upřesnění roku a zastávané funkce

  Poznámka, např. preferovaná funkce – obsluha (vhodné pro mladé), kuchyně, šatna, dárky, úklid

  Vánoční oběd 2017 v Arcibiskupském paláci
  Vánoční oběd 2017 v semináři Dejvice