Národní potravinová sbírka se blíží

10. listopadu proběhne již šestý ročník Národní potravinové sbírky a Komunita v Brně byla opět přizvána! Díky sbírce budeme moci doplnit zásoby trvanlivých potravin, které rozdáváme našim chudým přátelům zejména během zimy. Budeme ale potřebovat Vaši pomoc!

Letos jsme opět poctěni velkou důvěrou a budeme mít svěřeny dokonce dvě prodejny. K tomu je potřeba mnoho pomocníků, kteří budou v prodejnách vysvětlovat nakupujícím jak darovat potraviny, sbírat je, balit, nakládat… a nakonec ukládat v našem skladu. Pokud nám chcete pomoct právě takto přímo na místě, neváhejte se nám ozvat na náš email brno@santegidio.cz.

Pokud nebudete přímo s námi, nevadí – potřebným pomůže, i když potraviny darujete v některém blízkém obchodě jakékoliv organizaci, která se bude sbírky účastnit a sbírat právě tam. Národní potravinová sbírka probíhá po celé republice, nemusíte proto ani nikam daleko.

Národní potravinovou sbírku organizuje Byznys pro společnost ve spolupráci s Českou federací potravinových bank, NADĚJÍ, Charitou Česká republika a Armádou spásy. Více podrobností se dozvíte na stránkách NPS.